Görükle Fitness Club (GFC) 2004 yılında Görükle’de ilk açılan spor salonu oldu. GFC’nin açılmasındaki temel amaç aslında sağlıklı, düzenli ve kaliteli bir yaşam felsefesidir. Ziyaretçilerimiz de bunun farkında olduğundan şuan Görüklede spor salonları arasında en çok tercih edilen spor salonudur. Bu bizde ne kadar gurur ve mutluluk yaratsa da siz değerli misafirlerimize müşteri gözü ile bakmak yerine bizimle ortak hedefi olan birer spor sever olarak görüyoruz. Bu sebeple güler yüz ve kaliteli hizmet hiç bir zaman vazgeçilmeyecek olgulardır.
Görükle’de ilk spor salonu olmamıza rağmen alet, ekipmanlarımızı sürekli yenileyerek devam etmekteyiz. Gelişmeleri yakından takip ederek en iyi markalarla çalışmaktayız. Görüklenin en modern spor salonu olan GFC sadece bununla da kalmayıp spor yaparken oluşacak sıkıntıları engellemek için modern aletlerin sayısını elinden geldiği kadar fazlalaştırarak herkesin rahat spor yapmasını sağlamaktadır. Bu sebeple salonumuzu sürekli büyütmekteyiz. Yeni açılacak bölüm ile siz değerli misafirlerimiz çok daha rahat spor yapma olanağına kavuşacaksınız.
GFC övündüğü tek şey salonunun modern ve geniş olması değil. Hocalarımızın tamamı kendi hizmet verdiği alanda profesyonel, sertifika ve belge sahibi. Böylece yapılan çalışmalar çok daha olumlu etki yapıyor ve sakatlık riski sıfıra yaklaşıyor.
Sizde dinamik ve işinde uzman hoca kadrosu ile sporunuzu yapmak ve az zamanda en fazla etkiye ulaşmak isterseniz Görükle Fitness Club (GFC) uğramanız yeterli olacaktır. Bizi ziyaret ettiğinizde karşılıklı yapılabilecekleri ve istediğiniz alanda nereye kadar ilerleyeceğinizi görmenize yardımcı olacağız.