Görüklede kilo alma için yapılan başvurularda GFC olarak tek düze bir uygulama yapmıyoruz. Bunun nedeni kilo alamamanın bir çok sebebi olabilir. Vücudumuzun yapısı, beslenmedeki yetersizlikler ve dengesizlikler, yapılan öğünlerin düzensiz olması ve geçirdiğimiz bazı hastalıklar olabilir. Sebeplerini analiz ettikten sonra kilo almanız için gerekli çalışmalarda sizlere yardımcı olmaktayız.

Vücut tipinizi ve ortalama olmanız gereken kiloyu analiz ettikten sonra yapmanız gereken spor ve beslenme programınızı sizinle birlikte belirliyoruz. Elimizden geldiği kadar sizi sıkmadan, sürekli yapmak isteyeceğiniz programlar çıkaracağız. Çünkü spor ve diyete başlamaktan çok onu sürdürebilmek daha da önemlidir.

GFC olarak sadece yemek yiyerek düzgün şekilde kilo alamayacağınızı biliyoruz. Düzen ve disiplin ile ideal kilonuza ulaşmanız için birlikte yapacağımız çalışmalar sonucunda yeterli takviyelerimiz ile sizi destekleyeceğiz.

Bizim kilo alma konusunda amacımız vücudunuza oluşacak garip yağ kütleleri yerine düzgün görünümlü kas kütleleri oluşturmaktır. Sunduğumuz program sadece kilo almaya yönelik olmayacaktır. Ayrıca güzel yapılı bir vücuda sahip olacaksınız.

Dilediğiniz kiloya sağlıklı ve güzel vücuda sahip bir şekilde ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.