Görüklede kilo verme antrenmanları GFC ile artık daha eğlenceli ve daha kolay. Kilo verme konusunu sizinle konuşarak karşılıklı yapabileceklerimizi konuşuyoruz. Böylelikle ilk ayak olan psikolojik hazırlık tamamlanmış olacaktır. GFC; kilo vermenin aşamalarını iyi analiz ederek sağlıklı kilo vermenizi sağlayacağız.

Kişiye özel analiz ile yapacağınız sporun ve diyetin türünü belirledikten sonra haftalık antrenman sayısı ve ağırlığını belirleyeceğiz. Siz antrenmanlarınıza devam ederken gelişmeleri takip edip doğru gitmeyen noktaları düzelteceğiz.

GFC kilo verme konusunda yapacaklarını belirlerken sizin ilgi duyduğunuz sporlara yönelmeye çalışıyor. Programınız elimizden geldiği kadar siz odaklı oluyor. Böylece hiç sıkılmadan yapabileceğiniz bir spor programına sahip oluyorsunuz.

Kilo verme ve analiz konusunda uzman hocalarımız ile vücut tipinizi belirliyoruz. Böylece yapılan çalışmalar çok daha verimli ve istekli oluyor. Sizde Görükle’de iseniz ve kilo vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.