Görükle Masa Tenisi

Masa tenisi kolay öğrenilebilecek ama bir o kadar da yorucu bir spordur. Bu yorgunluğun bize geri dönüşü fazla kalori yakmak olacaktır. Masa tenisi ayrıca çok eğlencelidir. Oynamaya başlayan kişinin sıkılıp bırakma ihtimali yoktur. GFC; masa tenisi sevenler için veya öğrenip oynamak isteyenler için salonda özel bir bölüm ayırmıştır. Kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği şekilde sadece masa tenisi oynayabileceksiniz. Görüklede masa tenisi konusunda kendinizi hızlı bir şekilde geliştirmek için uzman hocalardan yardım almanız gereklidir. Görükle Fitness Club bünyesinde uzman hocalarla çalışarak masa tenisinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Masa Tenisinin Bize Kazandıracakları

  • Masa tenisi oynarken uzun süre koşmuş veya ağırlık çalışmış gibi kalori yakarsınız.
  • Masa tenisi vücut koordinasyonumuzu geliştirir.
  • Masa tenisi bir çok sporun aksine sakatlık riskinin az olduğu bir spordur. Bu alanda iyi hocalarla çalışırsanız bu oranın sıfıra yakın olduğunu görürsünüz.
  • Masa tenisi açık hava sporu değildir. Onun için şartlar ne olursa olsun masa tenisi oynayabilirsiniz.
  • Masa tenisi engelleri ortadan kaldıran bir spordur.

Masa Tenisi Nasıl Bir Spordur?

Masa tenisinde önemli kurallar vardır. Bu kurallar çerçevesinde masa içerisinde isabetli atışlar yapmak gereklidir. Örneğin servis atışı haricinde topu kendi tarafınıza değdirdiğinizde karşı taraf sayı kazanacaktır. Bunun gibi pek çok ayrıntılı kuralı bulunun bu sporda hızlı yol kat edebilirsiniz.
Bunun için ise başınızda tecrübeli bir hoca bulunması gerekir. Verimli antrenmanlar ile masa tenisinde hızlıca gelişebilirsiniz. Görükle Fitness Club uzman hocalarıyla masa tenisi branşında sizlere yardımcı olabilir…